top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıilkder kadın

İLKDER'İN GELENEKSEL PİKNİĞİ

Her yıl olduğu gibi bu yıl da İLKDER' in Geleneksel pikniğini gerçeklestirdik.Piknikle birlikte aylık toplantımızı ve Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşmamızı da üye ve gönüllülerimizin katılımlarıyla yapmış olduk.

Toplantımızda Başkanımız Özden Sönmez;

Yurtiçi ve yurtdışındaki Kurban calışmaları ve yetim çocuklarımıza bayramlık dağıtımları hakkında bilgi verdi. Pikniğimize yoğun bir ilgi vardı.Misafir katılımcılarımızın da olması dolayısıyla konuşmasında çalısmalarımızı herkese duyuralım dedi.

Kestirdiğimiz bu kurbanlar sayesinde evine et girmeyen birçok ailenin evine et girmiş oldu..Yetim çocuklarımıza da dağıttığımız bayram harçlıkları vesilesi ile sevinmelerine sebep olduk diyerek altını çizti. Hayırlarımızı çoğaltalım ki daha fazla çocuğa,daha fazla insana umut olalım dedi.

Daha sonra ise gelenekleştirdiğimiz helvamızı dualar eşliğinde kavurduk.

Pikniğimizin sonunda semaverde çay eşliğinde dualarımızı yaptık , seneye yine pikniğimizde görüsmek dilekleriyle ayrıldık.

Başta bu tür organizasyonlarda bizi biraraya getirdiği için Özden Hocamızdan ,İLKDER Yönetim kurulundan, emeği geçen ve davetimize icabet eden dostlarımızdan Allah razı olsun...

İLKDER' YÖN KUR.

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page